Soliton Systems

Bilişim teknolojileri güvenliği, uzaktan canlı yayın ve özel benzersiz gömülü çözümler için yenilikçi teknoloji geliştirmektedir.

Soliton, dünya çapında birçok sektöre hizmet veren lider bir Japon teknoloji şirketi olarak, şirket kaynaklarını ve verilerini harici bilişim teknolojileri güvenlik tehditlerinden korumak için bilişim teknolojileri güvenlik çözümlerine öncülük etti ve son zamanlarda canlı yayın pazarı için ilk mobil H265 HEVC çözümünü sundu. Soliton birçok pazarda yenilik yapmaya devam ediyor ve ürünlerini sürekli değişen bir dünyaya hizmet etmek için Araştırma ve Geliştirmeye güçlü bir önem vererek büyümeye ve yenilik yapmaya devam ediyor.

Merkezi Tokyo, Japonya’da bulunan Soliton, mevcut CEO’su ve kurucusu  olan Dr. Nobuo Kamata liderliğinde 40 yılı aşkın süredir teknoloji odaklı bir lider ve öncüdür.

Soliton 2015’in başlarında uzak konumlardan hızı sürekli değişen mobil ağlarda bile son derece düşük gecikme ve kararlı video ve ses iletimi sağlayabilen dünyanın ilk H.265 mobil donanım encoderini piyasaya sürdü.

Tarihçesi

1979’da CEO Nobuo Kamata, PhD, Soliton Systems’ın temelini oluşturdu. Onun tutkusu yenilikçi teknolojilerdeki karmaşıklığı azaltmaktı. 1995 yılında Soliton Systems, ağ güvenliği pazarına girdi ve ilk LAN şifreli ürünlerini geliştirdi. Yeniliğe yapılan güçlü yatırım sayesinde müşterileri için performans, kalite ve güvenilirlikte yeni standartlar belirlemeye devam ediyor.

Gerçekler ve rakamlar

• 1979’da kuruldu
• Kurucu ve CEO Nobuo Kamata PhD.
• Tokyo, Japonya’daki şirket genel merkezi
• Şangay (Çin), Singapur (Singapur), Amsterdam (Hollanda) ve San Jose’deki (ABD) ofisler
• Tokyo Borsasında listelenmiştir, 1. Bölüm
• 750’den fazla çalışan

Misyonu

“Misyonu, şirketlerin canlı yayın ve BT güvenliği sorunlarını benzersiz bir dizi yüksek kaliteli, uygun maliyetli ürün ve çözümlerle çözmelerine yardımcı olan en son teknolojileri geliştirmektir.”

Daha fazla bilgi ister misiniz?

Soliton bilişim teknolojileri güvenliği, uzaktan canlı yayın ve özel benzersiz gömülü çözümler için yenilikçi teknoloji geliştirmekte.

Bize Ulaşın