Mobil cihazlar için ZAO App Uygulaması

Canlı Yayıncılık ve Kamu Güvenliği Uygulamaları İçin
Profesyonel Akıllı Telefon Canlı Yayın Uygulaması

Cep telefonları hem iş hem de kişisel yaşamda günlük kullanım için her yerde
bulunur hale geldi. Ancak tüketici canlı akışlı video uygulamaları, profesyonel
kullanım için gerekli olan karmaşıklığa sahip değildir. Canlı akış, güvenilirlik, çok
düşük gecikme süresi, geri konuşma özelliği gerektirir ve kritik iletişimler için
şifreleme ve alıcı hedefteki bir yayın veya Video Yönetim Sistemi ortamına
entegrasyon gerektirir.

Teknik Dökümanı İndir

Android ve Iphone için Zao App Uygulamasının Temel Özellikleri


 • Kullanımı Kolay

 • Şifreli Seçenek

 • Full HD Yayın Kalitesi

 • ONVIF Uyumlu

 • Uzaktan Çalıştırma

 • Talkback özelliği

 • Tüm cihazların tam yönetim arayüzü

 • Küresel Konumlama Sistemi

 • Akıllı telefondaki kameralardan birini kullanın

 • 5G Test Edildi

 • Düşük Güç Modu

Yayın için, Zao Android Uygulaması Haber toplama, Spor Prodüksiyonu, Dini etkinlikler, Canlı Müzik gibi çeşitli TV prodüksiyon uygulamaları için bir yayın istasyonunun MCR odasına canlı akış sağlamak için kolayca kullanılabilir.

Kamu Güvenliği Uygulamaları için, kolluk kuvvetleri, ambulans ve itfaiyeciler dahil acil durum ilk müdahale ekipleri, sivil kurtarma ekipleri, sahil güvenlik görevlileri ve güvenlik personeli için şifreli bir video canlı akışını bir komuta ve kontrol merkezine geri göndermek için kullanılabilir.

Alıcı taraf, HD-SDI, NDI, RTMP (Push & Pull) ve ONVIF uyumlu RTMP dahil olmak üzere farklı müşteri gereksinimleri için farklı video formatlarının bir karışımını sağlayabilir. Alternatif olarak, Zao Android Uygulaması, Bulut Görünümü çözümüyle birlikte kullanılabilir.

Android ve Iphone için Zao Uygulaması tam burada

En yeni nesil Akıllı Telefon, yayın hassasiyetiyle sıkıştırma ve canlı akış yapma ve artık çok daha pahalı olan birçok harici kameranın kıskandığı bir video deneyimi sunma donanım gücüne sahip olduğu anlamına gelir.

Zao Android Uygulamasının esnekliği, hem H.264 hem de H.265 sıkıştırmasını destekleyebilmesidir. H.265 HEVC sıkıştırmasının avantajı, aynı video kalitesi için bit hızının yalnızca yarısını gerektirmesidir. Sinyalin zayıf olduğu durumlarda bile tipik olarak bir saniyenin altında olmak üzere daha düşük gecikmeyi destekleyebilir. H.264 eski telefonlarda daha iyi çalışır, ancak alıcı hedefteki daha birçok arka ofis uygulaması H.264’ü destekler, bu nedenle kod dönüştürme gerekli değildir.

Zao Android Uygulamasının avantajı, gereksinimlerinize bağlı olarak iki sıkıştırma modu arasında kolayca geçiş yapabilmenizdir.

Kapakların altındaki tüm karmaşıklığa rağmen, uygulamanın kendisi, canlı akışı başlatmak veya durdurmak için kırmızı bir düğme ile kullanımı kolaydır ve bir yönetim platformu aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. Işığı açma, güç tasarrufu için ekranı karartma, ön veya arka kamera seçimi (ve bazı cihazlarda termal kamera), yanlışlıkla değişiklikleri önlemek için ekranı kilitleme ve bir haritaya canlı yayın yapıldığında tam GPS’i destekleme gibi başka özelliklere de sahiptir.

Akıllı Telefona Yüklenebilir

 • Full HD Yayın Kalitesi

 • Düşük gecikme süresi

 • Alıcı Ucunda HD-SDI veya NDI Oluşturun

 • Acil Müdahale Görevlileri

ZAO App uygulaması canlı akış için nasıl çalışır?

Uygulama ön panelden kontrol edilebilir veya tarayıcı tabanlı bir web yönetim uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. Kamera, ekran parlaklığını düşürme, karanlık ortamlar için ışık ve ekran kilitleme özelliği gibi farklı seçeneklere sahiptir. Gerekirse hedef adres de değiştirilebilir.

Peki ya alıcı taraf?

Alıcı uç için, normalde Yayın Veri Merkezine veya Komuta ve Kontrol Merkezine kurulan birkaç çözüm vardır: –

HD View – Bu, alıcı tarafta bir Win 7 veya Win 10 platformuna yüklenen bir yazılım kod çözücüdür. İki versiyon mevcuttur: 1 kanal ve 4 kanal. Alıcı taraf bir HD-SDI video çıkışı sağlayabilir veya sosyal medyaya veya standart H.264 RTMP protokollerini destekleyen başka bir platforma aktarılabilen bir RTMP (IP) akışı (H.264) sağlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Zao VMS Plus – Bu, buluta (örneğin Azure) kurulabilen veya son kullanıcının kendi veri merkezi içindeki sanal bir bilgisayar ortamına kurulabilen bulut tabanlı bir yazılım kod çözücüdür. Zao VMS Plus, mevcut VMS sistemine çok düşük gecikme süresi ile ONVIF uyumlu bir RTMP/H.265 akışı sağlayabildiğinden, kolluk kuvvetleri veya diğer acil servisler için tercih edilen seçimdir.

AIRBUS
Tactilon Dabat, tek bir cihazda dünyanın ilk hibrit akıllı telefonu ve tam TETRA radyosudur. Acil Servisler tarafından kullanılıyor.
SAMSUNG
Qualcomm Snapdragon 835 yonga setli hafif popüler telefon S8 / S9. Yayıncılar için idealdir.
CAT
İtfaiye ve diğer zorlu uygulamalar için ideal, termal kameralı sağlam telefon.

Demo talep edin

Sorularınıza yanıt alın ve çözümlerimizin
sizin için doğru seçim olup olmadığını keşfedin.

Demo Talep Edin

Satış için Fiyat Talebi

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında ek
bilgi alın.

Fiyat Talebi

Müşteri Desteği

Herhangi bir teknik soruya yanıt almak için müşteri desteği ile iletişime geçin.

Müşteri Desteği