ZAO
VMS+

Soliton Zao VMS Plus

Soliton Zao VMS Plus, Soliton’un canlı H.265 HEVC mobil canlı yayın ürünleri ile profesyonel VMS sistemleri arasında bir köprü olarak kullanılan bir alıcı platformdur. Soliton’un mobil gözetim ürünleri arasında Zao, Zao-S ve Zao Android Uygulamaları bulunur.

Zao VMS Plus, ONVIF uyumlu H.265 HEVC akışı olarak bir IP video çıkışı sağlamak için gelen canlı video akışlarının şifresini çözmek için alıcı hedefte kullanılır. Bu, ONVIF’i destekleyen herhangi bir mevcut Video Yönetim Sistemi (VMS) platformuna giriş olarak kullanılabilir. Milestone, Genetec, Avigilon, Hikvision ile test edilmiştir. H.265 destekleyen herhangi bir VMS ile entegre edilebilmektedir.

Teknik Dökümanı İndir

Temel özellikler Zao VMS Plus

  • Zao mobil vericilerinden ONVIF uyumlu IP video akışı oluşturur

  • Milestone, Genetec, FLIR vb. gibi hazır video yönetim sistemleriyle kullanılır

  • Bir bulut ortamında veya “Şirket İçi”nde barındırılabilir

  • H.265 geçişi ile düşük gecikme süresi (240 ms’den itibaren)

Ürüne genel bakış – Zao VMS Plus

 

Zao VMS Plus, şirket içinde veya Azure veya AWS gibi barındırılan bir bulut ortamı içinde kurulabilir. Şirket içi olması durumunda, bir Windows Server OS üzerinde HyperV sanal ortamına kurulabilir.

Ek olarak, Zao VMS Plus kurulumu, ağ bağlantılarını ve Zao Web Management çözümü ile arayüzü etkin bir şekilde yöneten “Comm Post” u içerir. Zao Web Yönetimi barındırılan bir hizmettir, ancak kapalı ağlarda VMS Plus çözümüyle birlikte de kurulabilir. Operasyon alanında dağıtılan Soliton’un mobil gözetim iletim ürünlerini yönetmek için kullanılır.

RASCOW (Waterway modeline dayalı Gerçek Zamanlı Otomatik Hız Kontrolü), herhangi bir zamanda tüm hücresel ağlarda veya uyduda mevcut bant genişliğine dayalı olarak video kalitesini optimize eden Soliton algoritmasıdır. İletim ürünlerine, düşük bant genişliğinde veya sıkışık durumlarda bile iletim yapmalarına olanak tanıyan ekstra bir güvenilirlik düzeyi ekler.

VMS Plus ürünü, ister birden fazla 3G / 4G bağlantısı, ister her cihazdan Wi-Fi ve / veya uydu olsun, tüm ayrı ağ bağlantılarından gelen videoyu bir araya getirecek ve RASCOW / H.265’ten RTSP / H.265’e çevirecek ve şifresini çözecektir. akış. Gecikme, kameradan VMS Plus’ın çıkışına kadar çok düşük, bir saniyeden az, tipik olarak 700 ms.

Özellikler – Zao VMS Plus

 

Kurulum İşletim Sistemi: Windows Server 2016, 2019 (HyperV)
Min. Donanım önerisi: (Yerinde Kurulum) Spesifikasyon (HP DL360 gen10 8SFF) CPU:Intel Xeon Silver 4110 2,1 GHz (8 çekirdekli 16 iş parçacığı) 2x 16GB RAM (32GB önerilir) 2x 1TB (RAID1) – RAID Denetleyici Güç Kaynağı ile: 2x 500W (Yedeklilik)
Giriş: Zao, Zao-S, Zao Android Uygulaması aracılığıyla H.265/HEVC (RASCOW)
Çıkış: H.265/RTSP/ONVIF
Gecikme: İletim cihazından VMS Plus çıkışına 240ms’den 30000ms’ye
ONVIF VMS: Müşteri tarafından tedarik edilir – ONVIF Uyumlu – Milestone, Genetec vb. sertifikalı
Şifreleme: İletim cihazlarından VMS Plus Media Gateway- AES256bit’e

Demo talep edin

Sorularınıza yanıt alın ve çözümlerimizin
sizin için doğru seçim olup olmadığını keşfedin.

Demo Talep Edin

Satış için Fiyat Talebi

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında ek
bilgi alın.

Fiyat Talebi

Müşteri Desteği

Herhangi bir teknik soruya yanıt almak için müşteri desteği ile iletişime geçin.

Müşteri Desteği